אודות

Skip Navigation Linksדף הביתאודות

שמחים להכיר, סוכנות אפרתי דורון

בסוכנות אפרתי דורון חושבים שסוכנות חשוב לבחור מהראש, אבל גם מהלב. אתה מוזמן להכיר את הצוות המקצועי של הסוכנות, תחומי ההתמחות ודרך ההתנהלות מול הלקוחות, ולגלות סוכנות ששמה אותך במקום הראשון.
 

 

פרופיל הסוכנות

יושר, מקצועיות ללא פשרות ויחס אישי מלווים את אפרתי דורון סוכנות ביטוח מיום הקמתה. אתה מוזמן להכיר סוכנות ביטוח שלוקחת את מערכת היחסים המקצועית והאישית עם הלקוחות קדימה.

תחומי אחריות

אפרתי דורון סוכנות ביטוח מספקת ללקוחותיה מענה כולל, המאפשר לך לחוש בטוח במגוון תחומים בחיים שלך: בריאות, דירה, נסיעות, רכב, סיעודי ועוד. אתה מוזמן לקרוא עוד על תחומי ההתמחות השונים ולקבל הצעה און ליין מסוכני הביטוח של סוכנות אפרתי דורון.

חברות ביטוח מיוצגות

הסוכנות מעמידה לרשותך, מעבר למקצועיות ויחס אישי, את הפתרונות המתקדמים של מירב חברות הביטוח המובילות בישראל. אתה מוזמן לקרוא על חברות הביטוח המיוצגות בסוכנות, ולפנות אל נציגנו בכל שאלה או התייעצות.

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

דרושים

אפרתי דורון סוכנות ביטוח מתגאה בצוות מוביל שיודע לתת ללקוחות הסוכנות את יחס מיוחד ששם את הלקוח במקום הראשון. אז אם אתה איש מקצוע יוצא דופן, בעל סבלנות, ידע מקצועי עשיר ורצון לעזור, מקומך איתנו.