סוכנות ביטוח שלא מתפשרת על הלקוחות שלה

יושר, מקצועיות ללא פשרות ויחס אישי מלווים את אפרתי דורון סוכנות ביטוח מיום הקמתה. אתה מוזמן להכיר סוכנות ביטוח שלוקחת את מערכת היחסים המקצועית והאישית עם הלקוחות קדימה.

צוות הסוכנות הינו צוות מוביל המאפשר לכל לקוח ליהנות מגישה ישירה לסוכן, שירות אישי והתאמה מדויקת של מוצרי הביטוח המובילים לצרכיו ולצרכים של בני משפחתו. אפרתי דורון סוכנות ביטוח נחשבת לסוכנות מתקדמת מבחינת שימוש בטכנולוגיה חדשנית לטובת הלקוח אך היחס האישי והחם לכל לקוח היו ועדיין היסודות האיתנים עליהם נשענת הסוכנות.

הולכים בשבילך עד הקצה

אפרתי דורון סוכנות ביטוח מתגאה במחלקת תביעות מקצועית, אדיבה ומהירה. צוות מחלקת התביעות ינהל למענך את התביעה מול חברת הביטוח, יעדכן אותך בהתקדמות המהלך והכי חשוב – אם צריך כל אחד מאנשי הצוות ילחם למען לקוחות החברה על מנת להוציא את הצדק לאור.

מוצרים מובילים, מחירים אטרקטיביים

אפרתי דורון סוכנות ביטוח עובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל ביניהן: מגדל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח ועוד.
העבודה רבת השנים מול חברות הביטוח השונות מאפשרת לסוכנות להציע ללקוחותיה מגוון מוצרים מובילים במחירים אטרקטיביים במיוחד, תוך התאמה מקסימאלית של המוצרים השונים לצרכי הלקוח.

למידע נוסף אודות חברות מיוצגות>>

ידע עשיר המתאים למגוון לקוחות

40 שנות הניסיון של הסוכנות מאפשרים לצוות המקצועי לתת מענה מדויק ללקוחות מתחומים שונים: תעופה, הייטק, יזמות, הסעדה, תחבורה, קבלנים ועוד.
כל לקוח בסוכנות עובר מיפוי של צרכיו העסקיים והאישיים ומקבל מענה ביטוחי מדויק. בנוסף, צוות סוכנות אפרתי דורון יודע, בעת הצורך, לערוך שינויים בהרכב הביטוחים השונים על מנת להתאימם לדינאמיות בתחום הנתון.

הבעלים

דני דורון

0523384111
dani@dorond-ins.co.il

יורם אפרתי

0544884558
yoram@efraty.co.il

סניף נטר

סיגל כץ

מנהלת מחלקת פנסיה,  חיים ובריאות
sigal@efraty.co.il

בתיה חובשי

חיתום עסקים
batia@efraty.co.il

אבי ישראלי

חיתום עסקים
avi@efraty.co.il

גיטה

חיתום דירות ורכבים
gita@efraty.co.il

נטלי

חיתום דירות ורכבים
natali@efraty.co.il

ליאנה

חיתום דירות ועסקים
iana@efraty.co.il

אליס

רפרנטית פנסיה, חיים ובריאות
aliceefraty.co.il

קרן

רפרנטית פנסיה, חיים ובריאות
keren@efraty.co.il

מור

רפרנטית פנסיה, חיים ובריאות
mor@efraty.co.il

אידית

מנהלת מחלקת תביעות
idit@efraty.co.il

סניף גדרה

אהובה

חיתום דירות ורכבים
ahuva@dorond-ins.co.il

מירב

חיתום דירות ורכבים
merav@efraty.co.i

 

סוכני הביטוח של סוכנות אפרתי דורון ישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה והתייעצות. אתה מוזמן לפנות אל הסוכנות באמצעות עמוד צור קשר >>

אתם מוזמנים לבקר אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו