לדעת שאתה מבוטח לא משנה איפה

לא משנה לאן אתה נוסע, או לאיזו מטרה, חשוב שתיסע בראש שקט. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדרך שלנו להבטיח לך שגם מחוץ לגבולות ישראל יש לך כיסוי.

נסיעה לחו"ל היא בדרך כלל דבר מרגש הדורש הכנות רבות וניחושים מה יקרה בנסיעה: אם יהיה חם, אם יהיה קר, אם נחליט לצאת למסלול הליכה, אם נחליט להגיע לאזור עם חוף ים. ביטוח נסיעות לחו"ל עונה על שתי שאלות עיקריות: הראשונה – מה יקרה אם אצטרך טיפול רפואי? והשנייה – מה יקרה אם המטען שלי יינזק?

ביטוח נסיעות – לנסוע בראש שקט

נכון, ביטוח נסיעות לא יכסה מקרה בו הגעת למקום חם עם סוודרים במזוודה, אך הוא ייתן מענה לשני מצבים הרבה יותר קריטיים.

הכיסוי הראשון אותו מכסה ביטוח נסיעות הוא מצב בריאותי. מכיוון שביטוח בריאות ממלכתי אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל, אתה צריך לשלם את הסכום המלא במקרה ונקלעת למצב בו אתה זקוק לטיפול רפואי. ביטוח נסיעות לחו"ל יכסה אותך במגוון מקרים כגון ניתוח, אשפוז, פינוי בחזרה לישראל ועוד, בהתאם לתנאי הפוליסה שלך, ויחסוך לך את העלויות הגבוהות.

הכיסוי השני הינו כיסוי מטען. הרבה נוסעים לוקחים איתם ציוד רב ערך כגון מחשב נייד, מצלמה דיגיטלית, נגנים למיניהם ועוד. נזק לאחד מהחפצים הללו במהלך הנסיעה, או אובדן שלהם עלול לעלות הרבה כסף ולגרום לעוגמת נפש רבה. ביטוח נסיעות מספק לך כיסוי למצב זה. בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה נזק ואובדן לכל ציוד שלקחת איתך (בהתאם לתנאי הפוליסה) כולל בגדים, אביזרים וציוד נוסף.

ביטוח נסיעות לחו"ל – אפרתי דורון סוכנות ביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לעשות במקומות רבים ולאו דווקא דרך סוכן ביטוח. ההבדל הוא בשירות ובהתאמת הביטוח לצרכי הנוסע. ישנם מגוון מוצרי ביטוח לנסיעה לחו"ל ויש צורך להתאים בין המוצר לבין צרכי הנוסע המושפעים מגורמים שונים כגון: משך הנסיעה, מטרתה, פעילויות מתוכננות ועוד. בנוסף, במקרה הצורך עליך לדעת כי יהיה מישהו שיעמוד לצדך בכל שעה ויספק את התשובות ואת השירות המקצועי והמהיר ביותר.

באפרתי דורון סוכנות ביטוח ידעו להתאים לך בדיוק ביטוח נסיעות העונה על צרכיך והכי חשוב, יעמדו לצידך מתי שרק תצטרך, גם אם זה אומר אמצע הלילה על פי שעון ישראל

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים