ביטוח דירה – הקיר החמישי

הדירה שלך היא בעצם ארבעת הקירות שמגנים עליך. ביטוח דירה המבטח את הנכס עצמו ואת התכולה משמש כקיר החמישי – המגן הנוסף שלך ושל הדירה.
רוב האנשים מרגישים הכי בטוח בבית שלהם. זה המקום אותו הם מכירים הכי טוב והכול מסודר לנוחיותם. עם זאת, לא מעטות הפעמים בהן שמענו בחדשות על שיטפון, רעידת אדמה או הר געש שהתפרץ שבתוך דקות ספורות הסבו נזק בל יתואר למבנים ולחפצים שאנשים אגרו ובנו במשך עשרות שנים.

ביטוח דירה – להגן על הדירה שלך

ביטוח דירה מורכב משני סוגי כיסויים – ביטוח מבנה לדירה, ביטוח תכולה לדירה. כל אחד מהכיסויים מספק מענה למצבים שונים.
ביטוח מבנה לדירה – ביטוח זה מגן על הנכס עצמו במקרה של נזקים שונים ועד הרס מוחלט. חשוב לדעת שביטוח זה אינו מכסה את האזור שמסביב לנכס כגון מגרשים, בריכת שחיה ועוד.
ביטוח תכולה לדירה – ביטוח המספק כיסוי לנזקים הנגרמים לחפצים הקבועים בדירה. הפוליסות משתנות מחברת ביטוח אחת לשנייה, לכן יש לבדוק האם הכיסוי הניתן הוא מספק ולרכוש הרחבות נוספות בעת הצורך.
את שני סוגי הביטוחים ניתן לרכוש גם בנפרד. דוגמא לכך ניתן לראות בדירות שכורות, כאשר בעל הנכס ירכוש ביטוח מבנה לדירה ואילו הדיירים ירכוש ביטוח תכולה לדירה.

מגנים על הבית

אפרתי דורון סוכנות ביטוח מספקת מגוון ביטוחי דירה המותאמים לצרכים השונים של הלקוח. בנוסף, צוות סוכני הביטוח יפרשו בפניך את מבחר ההרחבות של חברות הביטוח המובילות בישראל כך שאתה תוכל לדעת שהנכסים והחפצים שלך מכוסים.

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים