להבטיח את תקופת הפרישה

החיסכון הפנסיוני שלך הוא אחד הנכסים החשובים ביותר. הכסף שתחסוך ישמש כמשכורת חודשית בתקופת הפרישה, ובאמצעותו תוכל גם לשמר את רמת החיים אליה התרגלת וגם לממש את כל התוכניות שברצונך להגשים.
נושא החיסכון הפנסיוני הוא אחד הנושאים החשובים לכל אדם. חיסכון זה הוא הכלי העיקרי המאפשר לך לדאוג לתקופת הפרישה, תקופה בה לא תהנה מהכנסה קבועה מצד אחד אך מהצד השני זו תהיה התקופה בה תרצה להגשים את כל התוכניות והחלומות שלך.

חיסכון פנסיוני בהתאמה אישית

מכיוון שלכל אחד צרכים שונים ותוכניות שונות, החיסכון הפנסיוני מותאם באופן אישי לכל אחד. החיסכון הפנסיוני יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהתוכניות הבאות:
  • קופת ביטוח – מוכרת לרוב בשם "ביטוח מנהלים". קופה זו היא בעצם חוזה בין המבוטח ובין חברת הביטוח וככזאת ניתן להתאימה באופן ספציפי לצרכי המבוטח.
  • קופת גמל – אפיק חיסכון לטווח ארוך. קיימות קופות גמל המשלמות קצבה לפורשים וקופות גמל הוניות, שעם הפרישה מפרישות את הכסף שנצבר בסכום חד פעמי המועבר לחוסך.
  • קרן פנסיה – אפיק חיסכון לטווח ארוך המבטיח הכנסה חודשית לכל אורך תקופת הפרישה. בישראל קיימים שלושה סוגים של קרנות פנסיה: קרן פנסיה חדשה מקיפה, קרן פנסיה חדשה כללית וקרן פנסיה ותיקה.מהי קרן פנסיה?>>

לא רק לתקופת הפרישה

החיסכון הפנסיוני לא נותן מענה רק בתקופת הפרישה. המרכיב הביטוחי בחיסכון הפנסיוני מבטיח כי גם במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות המבוטח ובני משפחתו יקבלו סכום כסף שיאפשר להם להמשיך לחיות את חייהם בכבוד, ובאותה רמת חיים אליה התרגלו.

מתי כדאי להתחיל לחסוך?

כמה שיותר מוקדם. ככל שתתחיל לחסוך מוקדם יותר, בגיל הפרישה תהנה מהכנסה טובה יותר ומרמת חיים גבוהה יותר.
אומנם כשצעירים קשה לדמיין את תקופת הפרישה והצרכים שיעלו אז, אבל בדיוק לזה יש אנשי מקצוע. מומחים בתחום החיסכון הפנסיוני ידעו להסתכל קדימה אל העתיד, ובעזרת מיפוי מקצועי של צרכיך והכנסותיך בהווה ידעו להתאים לך חיסכון פנסיוני.

הניסיון שלנו למען העתיד שלך

באפרתי דורון סוכנות ביטוח מכירים בחשיבות החיסכון הפנסיוני ומעמידים לרשותך את המומחים המובילים בתחום. אתה מוזמן ליהנות מתהליך מובנה שיבטיח את עתידך ועתיד היקרים לך:
מיפוי של יכולותיך וצרכיך בהווה
  • התאמת חיסכון פנסיוני לצרכיך
  • מעקב אחר שינויים במצבך האישי והכלכלי
  • המלצות מקצועיות ועדכון החיסכון הפנסיוני בהתאם לצרכים המשתנים

למידע נוסף על אפרתי דורון סוכנות ביטוח >>

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים