ביטוח משכנתא שמתאים לך

רכישת דירה הכוללת לרוב לקיחת משכנתא מהבנק, גוררת אחריה התלבטויות ושאלות רבות, לכן חשוב להקל על מהלך הרכישה ולקיחת המשכנתא ככל האפשר. אתה מוזמן לרכוש ביטוח משכנתא במחיר אטרקטיבי במיוחד וליהנות מליווי מקצועי צמוד שיוריד לך את דאגות הביטוח מהראש.

לקיחת משכנתא מהבנק מלווה בהתרגשות ובחשש, בכל זאת מדובר באחת ההלוואות הגדולות שייקח אדם בחייו, אם לא הגדולה ביותר.

למה לרכוש ביטוח משכנתא?

הבנקים דורשים מהלווה רכישת ביטוח משכנתא על מנת להבטיח את החזר ההלוואה במקרה של נזק לנכס או מוות בטרם עת של הלווה. זוהי הסיבה שביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים: ביטוח מבנה וביטוח חיים.

ביטוח משכנתא – מרכיב ביטוח חיים

ביטוח החיים מבטיח כי במקרה של מוות בטרם עת של הלווה, יקבל הבנק את מלוא הסכום שנשאר להחזר. עם זאת ביטוח משכנתא משרת גם את הלווה. במקרה של מוות בטרם עת הביטוח ידאג להחזר ההלוואה, כך שהחוב לא ייפול על בני משפחת המבוטח.

ביטוח משכנתא – מרכיב ביטוח מבנה

ביטוח מבנה מספק כיסוי במקרה של נזק שנגרם לנכס. ביטוח מבנה משרת אותך במקרה של נזקים שונים בנכס כגון צנרת, קירות, ריצוף ועוד.

ביטוח משכנתא במחירים אטרקטיביים

אפרתי דורון סוכנות ביטוח הינה סוכנות ותיקה בעלת קשרים מקצועיים ענפים בעולם הביטוח. כתוצאה מכך יכולה הסוכנות לספק ללקוחותיה את הביטוחים המתקדמים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד. צוות סוכני הביטוח באפרתי דורון סוכנות ביטוח ישמחו לפרוש בפניך את מבחר הביטוחים של חברות הביטוח המובילות במשק ולספק לך את המוצר המתאים לך ביותר במחיר מיוחד.

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים