לרכוש ביטחון עתידי

במקרה של מוות בטרם עת עומדת המשפחה בפני שוקת שבורה גם מבחינה משפחתית וגם מבחינה כלכלית. תפקידו של ביטוח חיים הוא לשמש כרשת ביטחון כלכלית ליקרים לך ולאפשר להם לעבור את התקופה הקשה ללא דאגות פיננסיות.
אף אחד לא רוצה לחשוב על מוות בטרם עת, אך אם אתה בעל משפחה עליך לתכנן את עתידם של היקרים לך גם במקרה זה.

הביטחון העתידי של משפחתך

מטרתו של ביטוח חיים, הנקרא גם ביטוח ריסק או ביטוח שארים, הוא לספק כיסוי ביטוחי במקרה של מות המבוטח לפני גיל הפרישה. במקרה כזה תקבל משפחת המבוטח סכום כסף חד פעמי שיעזור לה לעבור את תקופת ההסתגלות.
בנוסף, ביטוח חיים מופרש גם כאשר מתקיים מצב של אובדן כושר עבודה או נכות עקב מחלה או תאונה. במקרים כאלה עלול המבוטח לאבד את היכולת לפרנס את משפחתו. גם אז סכום הביטוח יאפשר למשפחה להסתגל למצב החדש בקלות יחסית.

 

ביטוח חיים מותאם אישית

כאשר רוכשים ביטוח חיים חשוב לבדוק כי הפוליסה מותאמת לצרכיו של רוכש הביטוח ולצרכיהם של בני משפחתו. סוכני הביטוח של אפרתי דורון סוכנות ביטוח מתמחים בהתאמת ביטוחי חיים לצרכי המבוטח ומשפחתו ויסייעו לך לרכוש את הביטוח הנכון שיגן על משפחתך, במקרה של מוות בטרם עת.
בנוסף מחלקת התביעות המתקדמת של אפרתי דורון סוכנות ביטוח תעמוד לרשותכם במקרה הצורך ותסייע ככל הניתן. במקרים כאלה חשוב שיהיה למשפחה שלך סוכן ביטוח אישי, אכפתי ומקצועי שידע לפעול בצורה הנכונה והמהירה ביותר.

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים