להוריד את הדאגות מהראש

תקופת הפרישה מצטיירת בעיני רבים כתקופה של מנוחה והגשמת שאיפות. עם זאת תכנון לקוי של מערך החסכונות והכספים שלך יכול לגרום לדאגות כלכליות וחוסר יציבות פיננסית. פתרונות לפרישה מבטיחים לך תכנון פיננסי לטווח ארוך כך שתוכל ליהנות מתקופה זו ללא דאגות מיותרות.
תקופת הפרישה דורשת מהפורש תכנון נכון וניהול נכון של כספי החיסכון הפנסיוני והכספים הנוספים שנצברו במהלך השנים. כספים אלה ישמשו במקום המשכורת החודשית ויהוו את רשת הביטחון הכלכלית לשנים שיבואו.

צרכים ייחודים בתקופת הפרישה

יציאה לגמלאות גוררת שינויים באורח החיים – אין משכורת חודשית, אך עם זאת הוצאות הבית גדלות בעקבות הזמן הפנוי שנוצר, הרצון להגשים שאיפות ותוכניות והעזרה שרוצים לתת לילדים שכבר יצאו מהבית אך עדיין זקוקים לתמיכה מסוימת.
בנוסף, היציאה לגמלאות והכספים שמשתחררים מעלים שאלות שונות: כיצד אנהל נכון את הכסף בצורה כזאת שהוא יספק לי משכורת חודשית לכל ימי חיי? כיצד אוריד למינימום את חבויות המס? כיצד אבטיח רשת בטחון כלכלית במקרה של צורך רפואית? ועוד.

תוכניות ייחודיות וליווי צמוד

פתרונות לפרישה הם בעצם מערך תוכניות פיננסיות המותאמות במיוחד לצרכי הפורש ובני משפחתו. פתרונות אלה מאפשרים לפורש לדעת כי הכספים שלו מנוהלים ומתוכננים כך שעתידו ועתיד בני משפחתו מובטח.
חשוב לדעת כי תכנון פתרונות פיננסים לתקופת הפרישה הינו נושא מורכב הדורש מומחיות וליווי צמוד של אנשי מקצוע שידעו למפות את צרכיך העתידיים ולתת מהם מענה נכון ומדויק.

המומחים של אפרתי דורון סוכנות ביטוח לרשותך

תכנון פיננסי נכון של תקופת הפרישה יכול להיות ההבדל בין ראש שקט לבין דאגות יום יומיות. באפרתי דורון סוכנות ביטוח יודעים זאת ומספקים לפורשים שני מרכיבים שירותיים ייחודיים:
  • פתרונות הפרישה של חברות הביטוח והפיננסים המובילות במשק
  • ליווי צמוד של אנשי מקצוע הכולל ליווי אישי, הסבר מקצועי, מעקב קבוע ועדכון לגבי מצב התוכניות השונות

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים