סע לאט, סע בטוח

הרכב הוא אחד הנכסים החשובים לאדם בעידן המודרני. רוב האנשים לא מצליחים לדמיין את חייהם בלעדיו. עם העלייה בחשיבות הרכב והשימוש בו מתרחשים מקרים העלולים לגרום לנזקים לרכב, לנוסעים ולהולכי הרגל, פה מתחיל התפקיד של ביטוח הרכב.
נוסעי הרכבים הראשונים בוודאי לא דמיינו לעצמם את הכבישים העמוסים והאוטוסטראדות הענפות המאפיינות את הנוף המודרני. כיום נמצאים על הכביש אלפים של כלי רכב, וניתן לומר בוודאות כי הרכב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם המודרני.

ביטוח חובה לרכב

על פי פקודת רכב מנועי תש"ל 1970 חייב כל רכב מנועי בישראל בתעודת ביטוח חובה בתוקף. ביטוח זה מכסה נזקי גוף שנגרמו לנוסעים או להולכי רגל עקב שימוש ברכב המבוטח. עקב הרפורמה שנעשתה בתחום בשנת 2004 ואפשרה תחרות בין חברות הביטוח, ירדה עלותו של ביטוח חובה לרכב בצורה משמעותית.

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף הינו ביטוח רשות המספק כיסוי למגוון נזקים העלולים להיגרם לרכב המבוטח כגון: שריפה, התפוצצות, גניבה ועוד. בנוסף ביטוח מקיף לרכב כולל לרוב ביטוח צד ג', בהתאם לתנאי הפוליסה שנרכשה.

ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח צד ג' מספק כיסוי למקרה בו רכב אחר נפגע כתוצאה מתאונה עם הרכב המבוטח. ביטוח זה אינו כולל כיסוי לנזק שנגרם לרכב המבוטח עצמו

ביטוח רכב – לרכוש חכם בשוק תחרותי

שוק ביטוחי הרכב הינו שוק תחרותי, בו כל חברת ביטוח מנסה לפתות את הלקוח באמצעות מחירים אטרקטיביים. אך בנוסף למחיר המשתלם חשוב לדעת כי בעת הצורך, תאונה או פגיעה אתה תקבל את השירות המהיר והמקצועי ביותר.
אפרתי דורון סוכנות ביטוח מציעה למבוטחיה את שני הדברים – מחיר אטרקטיבי ושירות מעולה. הקשרים הענפים של הסוכנות בעולם הביטוח מאפשרים ללקוחותיה ליהנות ממחירים חסרי תחרות, והיחס האישי ללקוחות, שמהווה את אחד מעמודי הטווח של הסוכנות, מאפשר למבוטחי ביטוח הרכב להכניס את המפתח לסוויץ' ולעלות על הכביש בראש שקט ובהרגשה בטוחה.