הבריאות בידיים שלך

אנשים רבים חושבים כי ביטוח בריאות פרטי הוא בעצם כפילות של "ביטוחים משלימים" אותם מספקות קופות החולים. ההבדל בין שני סוגי הביטוחים יכול להיות לעיתים ההבדל בין קבלת טיפול רפואי מעולה ובין התפשרות על טיפול רפואי עקב עלויות גבוהות.
במדינת ישראל קיימים שלושה רבדים של ביטוחי בריאות, כאשר רק אחד מהם באמת מספק כיסוי מקיף של מבחר מצבים בריאותיים.

ביטוח בריאות ממלכתי, שב"ן וביטוח בריאות פרטי


כדי להבין את ההבדל בין שלושת הרבדים המרכיבים את נושא ביטוח בריאות בישראל יש לדעת מה המשמעות של כל אחד מהם.
ביטוח בריאות ממלכתי – על פי חוק, כל תושב ישראל זכאי לביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח רפואי זה מכסה שירותיים בריאותיים בסיסיים ביותר והוא ניתן לתושב על ידי קופת החולים אליה הוא שייך.

שירותי בריאות נוספים (שב"ן) – רוב האנשים מכירים שירותים אלה בשם "ביטוחים משלימים". שירותים אלה ניתנים למבוטח בתשלום ומספקים מענה לצרכים רפואיים שונים כגון טיפולי שיניים, בדיקות הריון, טיפוליים אסתטיים ועוד. חשוב לדעת כי ביטוחיים אלה אינם מספקים טיפולים או תרופות המצילות ו/או מאריכות חיים.
לעומת שני הביטוחים שנזכרו למעלה, ביטוח בריאות ממלכתי ושירותי בריאות נוספים, ביטוח בריאות פרטי הינו ביטוח מקיף המספק כיסוי למצבים בריאותיים רבים. ביטוח בריאות פרטי הוא פוליסה הנרכשת מחברת ביטוח וככזאת היא מותאמת לצרכי המבוטח ובני משפחתו.
המצבים אותם מכסה ביטוח רפואי פרטי כוללים בין השאר:
  • ניתוחים בארץ
  • ניתוחים בחו"ל
  • טיפולים או תרופות המצילים ו/או מאריכים חיים
  • השתלות
  • בחירת רופא מומחה מתוך רשימת רופאי הסדר
  • מחלפי ניתוח – אפשרות לניתוחים שאינם חודרניים

 

ביטוח בריאות לכל מקרה שלא יבוא

חשיבות ההתאמה האישית במקרה של רכישת ביטוח בריאות היא גבוהה ביותר. צוות הסוכנים של אפרתי דורון סוכנות ביטוח מתמחים בהתאמת ביטוח רפואי מתוך פרמטרים רפואיים שונים, וידעו לספק לך את ביטוח הבריאות המתאים לך ולבני משפחתך.
בנוסף, בעקבות מערכת היחסים ההדוקה שמנהלת הסוכנות עם חברות הביטוח המובילות בישראל, אתה תהנה מרכישת ביטוח בריאות במחיר אטרקטיבי, כך שעתידם הבריאותי שלך ושל בני משפחתך יהיה מובטח.

    קבלת הצעה

    לקבלת הצעה לחץ מלאו את הפרטים